Bırak düşünmeyi HAREKETE GEÇ.
Nereden mi başlayacaksın?
Beni takip et.

Boynun mu ağrıyor, belin mi tutuluyor, artık eskisi kadar GENÇ hissetmiyor musun ya da bu genç yaşında bunlarla uğraşmak sana garip mi geliyor?
Vallaha ben gençlikle yaşlılık arasındaki kırk altı buçuk yaşımda, kendimi hem ruhen hem de bedenen daha iyi hissetmek için yogaya başlıyorum, başlamakla da kalmıyor, MACERALARIMI Youtube kanalımdan yayınlıyorum.

Gittiğim yol yol değildi. Doğal kilomun 15 (yirmi demeye dilim varmıyor) KİLO üzerindeyim. Karın bölgemde YAĞLANMA var. Doktor, bildiğin uyardı. Ailemin iki tarafında da kalp, şeker, tansiyon ve kanser denilen hastalıklar mevcut. Son otuz altı yıl içinde hiçbir SPORDA sebat edememiş biri olarak, kendime bir söz verdim. Omurgama tekrar HAYAT vereceğim.

11 HAFTA boyunca alanında usta [kendisi farkında olmasa da çok komik olan] ciddi YOGA hocam Esra ile birlikte çalışacağız. Hatta başladık bile. Neredeyse herkesin uygulayabileceği hareketler yaptırıyor bana, en azından şimdilik. Yani gözün korkmasın : ) Özel bir sağlık durumun yok ise, sen de yapabilirsin.

Diyorum ki sen de KATIL.

2019 eften püften, aslında senin de uygulamayacağını adın gibi bildiğin yeni yıl kararlarıyla değil, pratik, UYGULANABİLİR bir AMAÇ ile başlasın.

Ne zaman mı?

Pazartesi olmaz, haftanın ilk günü herkes yoğun. Salı sallanır biliyorsun, Çarşamba hafta ortası harala gürele. Cuma mümkün değil hafta sonuna giriş. Cumartesi, Pazar olmaz tatil. E geriye en güzel gün PERŞEMBE kaldı.

24 Ocak 2019, Perşembe günü hem benim hem de Esra’nın Youtube kanallarından yoga dersimizi paylaşıyoruz. Ben öfff, püfff oram buram ağrıyor, geriliyor modunda, Esra her zamanki disiplinli hoca haliyle, elbette bir arada yayında olacağız.

Sadece bununla da kalmayacak, yaşadıklarımızı ayrıca çektiğimiz videolarla paylaşacağız.

Hadi kaldır totonu, bize katıl.

Ne diyorlar “Hayat Evi”nin köyünde “Başlamak, bitirmenin yarısıdır!”

Hava bedava, su bedava, yoga bedava.

İRADE BEDAVA!

 

Hayat Evi YouTube Adresi: https://www.youtube.com/channel/UCZ_4AYtjyVgjn8U-8la6PHg